Mevsim İstanbul Bahçeşehir Projesi

İstanbul’un en gözde lokasyonlarından Bahçeşehir ‘de Sarılar İnşaat imzasıyla hayata geçirilen “Mevsim İstanbul Bahçeşehir” projesi, 32.212m² arsa alanı üzerinde villa konsepti ile yeniden hayat buluyor. Ayrıcalıkların konforla birleştiği 33 adet tam müstakil ve 56 adet ikiz villa seçenekleri sunan Mevsim İstanbul Bahçeşehir, genişlikleri ve işlevsellikleriyle sahiplerine keyif adına birçok farklı imkan tanıyor.

Mevsim İstanbul Başakşehir Projesi

Mevsim İstanbul Başakşehir 3+1 , 4+1 daireler ve farklı büyüklükteki villa konseptiyle kaliteli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını siz ve aileniz için açıyor.

Dört mevsimi içinde barındıran, yaşam için tasarlanan Mevsim İstanbul Başakşehir’in konforlu dairelerine ve sosyal ayrıcalıklarına bir adım atmanın tam zamanı !

Mevsim İstanbul Kağıthane Projesi

Mevsim İstanbul Kağıthane projesi 3 blokta 181 daireden meydana geliyor. Projede bloklar 10 katlı olarak tasarlandı. Kağıthane projesinde 2+1 daireler 93 ile 152 metrekare, 3+1 daireler 143 ile 257 metrekare, 4+1 daireler 249 ile 255 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Kağıthane’de yükselen Mevsim İstanbul projesi TEM’in hemen yanında yer alıyor. Belgrad Ormanı manzarasına sahip projede 2+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri sunuluyor. 1+0 ve 1+1 dairelere yer verilmeyen projede ayrıca 30 adet lüks Loft daire bulunuyor. Mevsim İstanbul projesi tam bir aile projesi olarak tasarlandı.

Mevsim İstanbul Çengelköy Projesi

Mevsim İstanbul’un yeni projesi; Mevsim İstanbul Çengelköy Anadolu yakasının deniz semtlerinden olan Çengelköy’de ilgi çekiyor.Eşsiz daire planları ile sizin konforunuz ve huzurunuz için mutfağınızdan, salonunuza her yerde zeka dolu dokunuşlarla çözümler üretiyoruz.Mevsim İstanbul Çengelköy Projemizde 2+1, 3+1, 4+1, 3+1 Dubleks, 4+1 Dubleks, 4,5+1 Dubleks 6,5+1 ve 7,5+2 Dubleks konut seçenekleri olmak üzere toplamda 48 adet konut yer almaktadır. Geniş aileler, yeni evliler ya da yatırım amaçlı alacaklar için, birçok olasılık mevcut. Farklı büyüklükteki daireleriyle, farklı büyüklükteki ailelerin mutluluk kaynağı…

Haberler

Projelermiz hakkında çıkan bazı haberler.