Hakkımızda

1993 yılında, çeşitli Kamu Kurum ve Kuruluşlarına hizmet vermeye başlayan SARILAR GRUP faaliyet alanını genişleterek ve iş hacmini büyüterek gerek kamu sektöründe ve gerekse özel sektörde gerçekleştirdiği ve halen de gerçekleştirmekte olduğu faaliyetlerle bugün içinde bulunduğu saygın konuma gelmiştir.

İştirak firması olan Mevsim İstanbul Gayrimenkul Yatırımları A.Ş ‘nin kuruluşundan itibaren insanımıza yeni bir  “Mevsim” kazandırma gayesinde olan şirketimiz; Disiplinli, Dürüst, Doğru ve Çalışkan ekibi ile güven üzerine kurulu, mimari, mühendislik ve kalitenin öne çıktığı güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu çevrenin yeşilliğin korunduğu üst düzey projeleri ile insanımızın gereksinimlerini en kusursuz projelerde ortaya çıkarmaktadır.

Merkezi İstanbul’da bulunan firma, Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan şube ve şantiyelerinde faaliyetlerine devam etmektedir. Projeleriyle farkını ortaya koyan Mevsim İstanbul A.Ş, İstanbul’da Mevsim İstanbul Kağıthane, Mevsim İstanbul Çengelköy, Mevsim İstanbul Başakşehir ve Mevsim İstanbul Bahçeşehir gibi projelerle sektörde kalitesiyle öne çıkıyor. Mevsim İstanbul A.Ş, çevre dostu yapıları, farklı mimari tasarımları, yarattığı yaşanabilir alanları ile herkesin hayalindeki konutlarda aranan marka olmaya devam ediyor.

Bugün Sarılar Grup’un başlıca faaliyet alanları içerisinde iş merkezi, konut, AVM, yol inşaatı gibi çeşitli altyapı ve üstyapı işleriyle her türlü araç ve iş makinesini kapsayan kiralama operasyonlarının yanı sıra günümüzde hem girişimci hem yüklenici hem de üretici olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Sarılar Grup kalite bilinci ve müşteri memnuniyetini esas alan iş prensibi ile sektördeki saygınlığını daha da arttırarak, yeni sektörlere adım atarken geçmiş başarılarından güç alıyor ve ilkelerinin sağlamlığına güvenerek 25 yılı aşkındır istihdam sağlamanın gururunu yaşıyor.

Ahmet SARI

Yönetim Kurulu Başkanı

Kısaca

Vizyonumuz

Biz de sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip edip var olan değerleri kullanarak geleceği inşa etmek ve yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak sakinlerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlamak ve konularında en iyi firma olarak bilinmek.

Site Sakinlerimiz İçin

Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlarımızı Mevsim İstanbul  sakinleri ile beraber yönetmek. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları korumak. Yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak sakinlerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlamak.

Çalışanlarımız İçin

Çalışanlara karşı adaletin ve sağduyunun hakim olduğu, yenilikçi fikirlerin desteklendiği, başarı hedeflerinin açık ve net olarak ortaya koyulduğu ve hedeflere ulaşma mertebesinde ödüllendirildiği, çalışılmaktan mutluluk ve gurur duyulan bir kurum olmak.

Çevre Politikası

Mevsim İstanbul olarak, faaliyetlerimizin tüm aşamalarında; atıkların azaltılması ve geri kazanım yolu ile hava, su, toprak kirlenmesini önleyerek çevrenin korunmasını sağlamak ve doğal kaynak kullanımını azaltarak mümkün olduğunca tekrar kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir materyallerin tüketimine yöneliyoruz.